Web Štart

Intro

4,99 € / mes.

Cena je uvedená s 19% DPH.Firemná internetová stránka typu "WEB ŠTART" je vhodná pre:

  • malé nenáročné prezentácie firiem
  • osobné stránky
  • prezentáciu živností

Za 4,99 € mesačne získate profesionálnu web stránku s množstvom funkcií a výber z množstva pekných dizajnov. Nemusíte byť Vy alebo Váš zamestnanec poverený správou strínky zdatný v programovaní alebo grafických prácach. Stačí pár minút a ste online aj so svojimi produktami a službami. Vaše web stránky si nielen budete môcť jednoducho sami upravovať a aktualizovať, ale budú aj optimalizované pre vyhľadávače, čiže vo výsledkoch vyhľadávania napr. na Google môžu obsadzovať prvé miesta.

Medzi základné funkcie "Web Štart" stránky patria:

  • svojpomocne upravovaný obsah stránok vrátane fotografii
  • upraviteľné kontaktné informácie
  • správa menu
  • fultextové vyhľadávanie
  • podporné linky s informáciami (počasie, počítadlo, kalendár, sviatky...)

Zvlášť v dnešnej dobe je dôležité zvažovať každú investíciu, preto Vám ponúkame možnosť zárobku bez počiatočnej investície. Zamerajte sa na chod Vašej spoločnosti a Vašu stránku upravujte podľa dennej potreby vyplyvajúcej z činnosti firmy. Neplatte vysoké sumy za správu internetu, ak máte na to vlastných zamestnancov.

Buďte na internete okamžite a ihneď môžete zarábať!

Počas využívania našich služieb máte možnosť kedykoľvek si doobjednať doplnkové služby, ktoré urobia Vašu stránku ešte unikátnejšou. Najprv zarábate, potom investujete a znásobujete svoje zisky!

Screenshots
obrázky zväčšite kliknutím

Navštívte demoverziu produktu

Detaily

Služby webhostingu
Veľkosť diskové priestoru1000 MB
Počet databáz1
Počet mailových schránok1
FTP prístupnie
Optimalizácia pre vyhľadávačeáno
Zálohovanie obsahu webstránky1x za týždeň
Služby domény
Bezplatná doména tretej úrovne www.hocico.na-webe.skáno
Registrácia domény druhej úrovne podľa výberuza príplatok
Visuál - vzhľad webstránky
Možnosť výberu jednej z pripravených šablónáno
Možnosť prepínania medzi pripravenými šablónamiza príplatok
Vytvorenie originálneho vizuálu na objednávkucena dohodou
Štruktúra obsahu webstránky
Statický obsah - 3 články s možnosťou editácie áno
Dynamický obsah rozdelený do sekciíáno
Dynamický obsah rozdelený do sekcií a kategórií nie
Menu webstránky
Menu - pre statický obsah - možnosť editácie názvuáno
Automaticky generované menu pre jednotlivé sekcie dynamického obsahuáno
Automaticky generované 2 úrovňové menu pre sekcie a kategórie dynamického obsahunie
Prístupové práva k obsahu webstránky
2 úrovňové - administrátor a ostatní užívateliaáno
3 úrovňové - administrátor, registrovaní a ostatní užívatelia nie
Administrácia - ovládanie webstránky
Menu redakcia - prístupná cez modul login áno
Administrácia užívateľov - nastevenie prístupových právnie
Administrácia prístupu k obsahu podľa prístupových právnie
Nástroje pre editáciu obsahu
Open WYSIWIG editoráno
Rozdelenie článku na úvodný a hlavný textnie
Počet obrázkov v článku1
Maximálna veľkosť vkladaného obrázku640x480px
Zväčšenie obrázku Zoom s LightBox Effectnie
Komponenty - doplnky
Fotogaléria s možnosťou vkladania vlastných obrázkovza príplatok
Kontaktný formulár s možnosťou odoslanie emailu áno
Mapa webstránkyáno
Kalendár udalostí - možnosť vkladania vlastných udalostíza príplatok
Moduly - doplnky
Dátum - hodiny - meninyáno
Počítadlo návšteváno
Kurzový lístok ECBáno
Predpoveď počasiaáno
Novinky - najnovšie články na webstránkeza príplatok 25EUR
Najčítanejšie články na webeza príplatok
Moje konto - zmena prihlasovacích údajov užívateľaáno
Fulltextové vyhľadávanie áno
Odporúčanie webstránky priateľománo

Moduly

PoradieModulSúčasť
1. Dátum - čas - meniny

Modul zobrazuje aktuálny dátum a čas ako meniny na dnešný a nasledujúci deň podľa slovenského kalendára.

2. Základné kontakty

Základné kontakty informujú návštevníka stránok o základných kontaktných údajoch: MENO FIRMY, ADRESA, MESTO, PSC, TEL, E-MAIL,

3. Kontaktný formulár

Pomocou kontaktného formulára návštevník môže napísať podnet alebo otázku administrátorovi stránky. Pisateľ správy musí vyplniť svoju e-mailovú adresu, predmet správy a do textového poľa samotnú správu určenú prijímateľovi. Správa je zaslaná na e-mailovú adresu, ktorá je uvedená v kontaktoch.

4. Mapa - lokalizácia miesta

Mapa - lokalizácia miesta zobrazuje výrez z Google mapy s určením miesta sídla. Rozmer mapy je parametrizovateľný, označené miesto je možné priebežne meniť.

5. Kurzový lístok

Aktuálne kurzové pomery podľa denného stavu Európskej banky. Umiestnenie kurzového lístku je možné zvoliť ľubovolne, najčastejšie je to ľavý alebo pravý stĺpec.

6. Predpoveď počasia

Predpoveď počasia sa umiestňuje na ľubovolné miesto na stránke, najčastejšie do ľavého alebo pravého stĺpca. Predpoveď počasia sa aktualizuje automaticky z externých serverov. Predpoveď je možné prednastaviť na 2-4 dni dopredu ku konkrétnej lokalizácii.

7. Počítadlo návštev

Počítadlo návštev ukazuje štatistiku návštevnosti webovej stránky v delení - dnes, včera, tento týždeň, tento mesiac a celkový počet návštev.

8. Fultextové vyhľadávanie

Modul fultextové vyhľadávanie slúži na vyhľadávanie na stránke podľa definovaných kľúčových slov. Umiestnenie modulu nie je obmädzené, väčšinou sa umiestňuje do ľavého alebo pravého stĺpca.

9. Vyhľadávanie Google

Vyhľadávanie pomocou Google umožňuje vyhľadávať priamo z Vašej stránky podľa definovaných kľúčových slov na vyhľadávači Google. Modul môže byť umiestnený kdekoľvek na stránke.

10. 2 - úrovňové prístupové práva

2-úrovňové prístupové práva umožňujú  spravovať vlastné prihlasovacie konto a definovať nové kontá.

11. Moje konto

Možnosť zmeny vlastných prihlasovacích údajov a hesla kedykoľvek.

12. Open WYSIWIG editor


PoradieModul na objednávku Príplatok
13. RSS kanál

Modul pre zobrazenie  aktuálnych noviniek na iných serveroch napríklad www.sme.sk.  RSS formát poskytuje obsah celého článku, príp. jeho časť, odkaz na pôvodný článok a tiež iné metadáta. Tieto informácie sú posielané ako XML súbor nazývaný RSS zdroj, webový zdroj, RSS stream, RSS feed alebo RSS kanál.

EUR
14. Zmena headera/footera

Ak chcete pre každú podstránku Vašej stránky použiť odlišný header/footer (vrchná/spodná obrázková časť stránky) týmto modulom si to môžete ľubovolne dovoliť. Dodržané musia byť parametre veľkosti obrázku v pixeloch.

EUR
15. Odporučenie stránky priteľom

Pomocou tohto modulu možete svoju stránku odporučiť akémukoľvek priateľovi alebo známemu pomocou elektronického odkazu. Modul je možné umiestniť na stránke kdekoľvek.

EUR
16. Partnerské články

Odkazy na partnerské články je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňujú do ľavého alebo pravého stĺpca.. Obsah odkazov je preberaný z partnerských článkov pomocou RSS. Tento modul môže byť aktívny len ak je aktivovaná služba RSS kanál.

EUR
17. Objednávkový formulár

Objednávkový formulár je možné použiť na zasielanie objednávok určitého tovaru. Položky na vyplnenie sa môžu meniť v závislosti od požiadaviek konkrétneho sortimentu.

EUR
18. Videogaléria

Videogaléria pracuje na báze zoskupenia videi v jednej zložke na stránke. Samotné video je potrebné natiahnuť na www.youtube.com, odkiaľ sa pomocou linku umiestni na stránku. K videu je možné doplnit názov a komentár.

EUR
19. Úprava rozloženia fotogalérie

Fotogalériu je možné upraviť podľa želania. Môžu sa zmeniť rozmery náhľadov obrázkov, ich rozloženie a usporiadanie jednotlivých galérii.

EUR
20. Fotogaléria

Pod fotografie je možné umiestňovať ľubovoľný počet fotografii, každá može mať popisok. Každá z fotografii je nahratá vo formáte 800x600pix maximálne. Väčšie fotografie nebudú nahraté. Obrázok nesmie obsahovať v názve diakritické znaky, t.j. dľžne a mäkčene. Stránka automaticky vygeneruje zmenšený náhľad na obrázok.

EUR
21. Reklamný banner

Reklamný banner umiestnený na stránke je možné obsahovo meniť. Obsah bennera je daný natiahnutím obrázku alebo flash aplikácie s romerom pixelov predom udaných. Banner je možné vybaviť aktívnym linkom s odkazom.

EUR
22. Partneri s logami

Partneri s logami je možné umiestniť do akejkoľvek časti stránky, najčastejšie sa umiestňuje do ľavého alebo pravého stĺpca. Logá sa natiahnu z pomocou obrázku, k nim je možné doplniť aktívny hyper link.

EUR
23. Najnovšie články

Modul najnovších článkov je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňuje v ľavom alebo pravom stĺpci. Podmienkou je mať aktivovaný redakčný systém, kde sa umiestňujú a zverejňujú články.

EUR
24. Najčítanejšie články

Modul najčítanejších článkov je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňuje v ľavom alebo pravom stĺpci. Podmienkou je mať aktivovaný redakčný systém, kde sa umiestňujú a zverejňujú články.

EUR
25. Nastaviť ako Homepage

Pomocou tohto modulu je možné nastaviť aktuálne prehliadanú stránku na lokálnom počítači a internetovom prehliadači ako predvolenú.Táto stránka sa automaticky spustí zakaždým po spustení internetového prehliadača.

EUR
26. Skrytý prihlasovací modul

Štandardnú prihlasovaciu časť je možné schovať a po kliknutú na určitú časť stránky sa prihlasovací modul objaví. Tento modul sa využíva pri graficky sofistikovanejších stránkach, kde prihlasovanie neladí s vizuálom stránky.

EUR
27. Partneri

Modul pre zobrazenie  loga partnerských webstránok  - po kliknutí na logo sa otvorí partnerská webstránka v novom okne prehliadača 

EUR
28. Prepínanie medzi vizuálmi

V prípade, že sa Vám zunoval Váš aktuálny vizuál je možné vytvoriť nový, pričom tento modul umožňuje reálne prepínanie medzi týmito vizuálmi s aktuálnou odozvou zmeny.

EURPrihláste sa